Zimbabvė

Medžioklė prie Hwange nacionalinio parko Zimbabvėje

Zimbabvė – viena iš geriausių Afrikos šalių dramblio, buivolo, leopardo, juodosios antilopės, krokodilo ir begemoto medžioklei, turinti gausias šių žvėrių populiacijas. Medžioklės kainos čia taip pat gerokai palankesnės nei kitose Afrikos šalyse (Tanzanija, Zambija, Mozambikas).

Dėl pasiūlymo susisiekite su mumis!

Medžioklė Gonarezhou plotuose Zimbabvėje

Gonarezhou – tai 1000 kv. kilometrų ploto valdos, besiribojančios su Zimbabvės Gona Re Zhou nacionaliniu parku Pietų Louveldo rajone, kuris yra Tarpsieninio Limpopo parko dalis ir išsidėstęs tarp Kriugerio parko ir Mozambiko nacionalinių parkų. Pavadinimas „Gona Re Zhou“ reiškia „Daugybės dramblių žemė“ – šiose valdose mes medžiojame trofėjinius dramblius-patinus bei trofėjinius buivolus, taip pat čia gera vieta leopardo bei juodosios antilopės medžioklei. Geriausi mėnesiai medžioklei šiose plotuose – nuo vasario iki gegužės imtinai, kai prinoksta marulos vaisiai. Tai privilioja dramblius bei buivolus, kurie ateina iš parko į medžioklės plotą, kad paskanauti šių vaisių. Šansai sumedžioti milžinišką dramblį ar buivolą šiame krašte labai dideli, jeigu tik teisingai parinktas metų laikas. Šansai taip pat didėja vėliau, metams einant į pabaigą, kai liūtys vėl pripildo išdžiūvusius telkinius ir drambliai bei buivolai ateina iš parko, privilioti vandens. Gonarezhou nėra populiarus plotas įvairių smulkesnių savanos gyvūnų medžioklei – iš esmės tai didelių/pavojingų žvėrių medžioklės plotai. Šios valdos yra tikras rojus itin didelių dramblių medžiotojams.

Dėl pasiūlymo susisiekite su mumis!

Medžioklė Matetsi ir Binga plotuose Zimbabvėje

Medžioklę siūlome vienuose iš geriausių, 25000 ha medžioklės plotų – šalia Hwange nacionalinio parko. Matetsi plotai pasižymi didelių leopardų populiacija, itin didelių karčių liūtais, aukščiausios kokybės trofėjų juodosiomis antilopėmis. Po medžioklės rekomenduojame aplankyti vieną iš pasaulio gamtos stebuklų – Viktorijos krioklį, esantį tik apie 4 val. kelio automobiliu nuo šių medžioklės plotų.

Binga medžioklės plotai yra šalia Kariba ežero. Tai – puiki vieta dramblio, begemoto, krokodilo medžioklei. Pastaraisiais metais begemoto ir krokodilo medžioklės buvo 100% sėkmingos.

Dėl pasiūlymo susisiekite su mumis!