Austrija

Karališka gemzių medžioklė 

Sakoma, kad medžioklės galimybės Austrijoje kelia pavydą kitoms Europos šalims. Be solidaus trofėjų sąrašo, apimančio elnius, šernus, danielius, stirnas, muflonus, Alpių ožius ir Alpių gemzes, Austrija nuosaikiai laikosi medžioklės tradicijų, o unikalūs medžioklės papročiai sukūrė tokią medžioklės kultūrą, kuria žavimasi visame pasaulyje. Alpių gemzės medžioklės Austrijoje siūlo puikų iššūkį vidutiniuose kalnų aukščiuose, tačiau medžioklė žemesnių kalnų papėdėse gali būti lygiai taip pat įkvepianti. Kadangi Alpių gemzė yra aktyvi visą dieną, nėra būtinybės medžioti tik anksti rytais ar vakarais. Gemzės gali būti pastebėtos tiek pavieniui, tiek grupėse po 30 ir daugiau. Nors patinai turi didesnę kūno ir ragų masę, skirtumai nėra dideli, tad yra medžiojami ir patinai, ir patelės.

Dėl kainų susisiekite su mumis

Gemzių medžioklė 

Medžioklės plotas, esantis 400 – 1.800 m. virš jūros lygio yra ideali buveinė elniams, muflonams, gemzėms. Šiuolaikinis laukinės gamtos administravimas ir medžioklės bei miškininkystė vadovai leidžia gyvūnijos valdymą išmaniai derinti su miškų ūkiu. Spalvingas medžioklės plotas aistringą medžiotoją pasitiks su įvairiomis medžioklės galimybėmis. Nesvarbu, ar norite medžioti iš medžiotojų bokštelių, ar sėlinti – šiame medžioklės plote rasite viską.
Atsiveriantys puikūs gamtos vaizdai maloniai paįvairins Jūsų medžioklę.
Medžioklės plotas yra 2 – 2.5 val. kelio automobiliu atstumu nuo Vienos.

Dėl kainų susisiekite su mumis

Gemzių medžioklė “Reiseck Alps” ir “Saualm mountain” medžioklės plotuose

“Reiseck Alps” medžioklės plotas yra įsikūręs Austrijos Karintijos regione, netoli Spital miesto (Pietvakarių Austrija). Iki ploto nuvykti užtruktų apie 4 valandas automobiliu nuo Vienos arba 1 valandą automobiliu nuo Klagenfurto. Apie 2000 ha dydžio medžioklės plotas yra Reiseck kalnuose. Augmenija – daugiausiai eglės, maumedžiai, kalnų pušys, kurios, kartu su kalkakmeniu, sudaro įprastą Alpių kalnų vaizdą. Stambus gemzės trofėjus gali siekti 105 CIC taškų. Be gemzių plotuose taip pat gausu stirnų, kurtinių, tetervinų, elnių bei švilpikų. Teritorija yra 1200 – 2500 m. aukštyje virš jūros lygio. Teritorijoje puikūs keliai, gausu medžiotojų bokštelių, medžioklės namelių. Medžioklės būdas: sėlinimas ir medžioklė iš medžioklės bokštelių. Sėkmingai medžioklei užtikrinti, turėtumėte planuoti bent 3 medžioklės dienas.

“Saualm mountain” medžioklės plotas yra įsikūręs Austrijos Karintijos regione, netoli Klagenfurt miesto (Pietų Austrija), netoli Italijos sienos. Kelionė į medžioklės plotą truktų 3,5 valandos automobiliu iš Vienos. Teritorija yra apie 4000 akrų dydžio ir sudaro dalį 60000 ha dydžio privataus medžioklės ploto. Dominuoja pušys. Kalnų viršus nuklotas pievomis be akmenų, kas palengvina medžioklę vyresnio amžiaus medžiotojams. Teritorija yra 1200 – 1800 m. aukštyje virš jūros lygio. Teritorijoje puikūs keliai, gausu medžiotojų bokštelių. Medžioklės būdas: sėlinimas ir medžioklė iš medžiotojų bokštelių.

Dėl kainų susisiekite su mumis