Suomija

Briedžių medžioklė

Siūlome briedžių medžioklę 5000 ha medžioklės plotuose 25 km į šiaurę nuo Kajanio miesto. Apgyvendinimą pasiūlysime viduryje miško esančiuose autentiškuose medžiotojų nameliuose su šiuolaikišku interjeru bei pirtimi.

Medžioklės plotuose taip pat galime organizuoti miško (kurtinys, tetervinas, jerubė) ir vandens paukščių, bebrų, lapių bei baltųjų kiškių medžiokles.

Briedžių populiacija Suomijoje siekia 300.000, iš kurių kasmet sumedžiojami apie 65.000. Daugiausiai medžiojami jauni briedžiai. Senesni briedžių patinai išsiskiria įspūdingais ragais, galinčiais tapti puikiu medžioklės trofėjumi.

Briedžių medžioklė Suomijoje yra kontroliuojama, o medžiotojų leidimų savininkai gauna limituotas licencijas medžioklės sezonui. Paprastai per sezoną šiame plote galima sumedžioti apie 15 briedžių.

Briedžių medžioklė – komandinis darbas. Įprastai medžiojama su šunimis – bladhaundais. Šiuolaikinės technologijos medžioklę daro įdomesnę, kadangi medžiotojai gali sekti šunų ir briedžių judėjimą specialiuose GPS ekranuose realiu laiku.

Medžioklės sezonas: spalis – gruodis.

Kelionės trukmė – 5 dienos.

Dėl kainų susisiekite su mumis